WWW.ANIMALS.NET.PL
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1
Najnowszy użytkownik: Magdalena83
Powitanie
Witam na stronie poświęconej zwierzętom, które spotkałam podczas licznych podróży po świecie. Umieszczam na niej samodzielnie wykonane zdjęcia.

Urodziłam się w południowo-wschodniej Polsce. Obecnie mieszkam w Opolu. Pracuję jako tłumaczka i lektorka języków obcych, prowadzę własną firmę. Dużo podróżuję i staram się utrwalić piękno otaczającego mnie świata na zdjęciach. Od dzieciństwa pasjonuję się fotografowaniem przyrody. Jest to doskonałe oderwanie od codzienności i wszelkich problemów. Uwielbiam obserwować zwierzęta i uwieczniać je na zdjęciach. Lubię także fotografować rośliny, krajobrazy, zabytki i ludzi.

Chciałabym, żeby dzięki tej stronie o zwierzętach wszyscy zobaczyli jak wiele wspaniałych zwierząt żyje wokół nas. Możemy je spotkać na każdym kroku. Dlatego warto się rozglądać przebywając na spacerze, urlopie, wakacjach i obserwować piękno otaczającej nas przyrody. Warto też szanować i chronić przyrodę, abyśmy mogli jak najdłużej cieszyć się jej pięknem.
Dbajmy więc o drzewa, krzewy i zadrzewienia śródpolne, które są schronieniem dla wielu zwierząt. Szanujmy okresy i miejsca lęgowe. Twórzmy ostoje i rezerwaty, promujmy rolnictwo przyjazne środowisku.

Zapraszam do oglądania zdjęć w galerii:

Magdalena Jasiurska-Kwiecień

PS. Należy dwukrotnie kliknąć na każde zdjęcie w galerii, w celu powiększenia. Zdjęcia i materiały zawarte na stronie można kopiować tylko za zgodą administratora. Wymagany jest link zwrotny na stronę

News

Brak opublikowanych newsów.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło